Неділя, 11.04.2021, 11:45
Відділ культури, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
.

Про нас пишуть

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РОЗДІЛ II. ГОСПОДАРСЬКА, ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА УПРАВЛІННЯ. ВЗАЄМОДІЯ СТОРІН

Сторони домовилися:

2.1. Визначення основних напрямків, організація господарської, економічної, фінансової діяльності, управління установою здійснюється начальником відділу культури і туризму або уповноваженим ним органом згідно із Положенням відділу культури і туризму.

2.2. Роботодавець визнає права профкому на представництво інтересів працівників в управлінні установою та надає можливість його представникам брати участь у роботі (бути обраними до складу) органів управління, виконавчих органів установи (спостережна рада, ревкомісія та інші).

Адміністрація відділу культури і туризму зобов'язується:

2.3. Не рідше, ніж один раз на рік, інформувати колектив на конференції трудового колективу про фінансово-економічну діяльність, найближчі перспективи розвитку, а також про заходи недопущення погіршення фінансового стану. Не рідше, ніж один раз на квартал, надавати Профкому інформацію та документи з цих питань.

2.4. З метою покращення роботи установ культури та мистецтва району, адміністрація відділу культури і туризму, що підписала даний договір зобов’язується:

- своєчасно виплачувати заробітну плату та інші виплати, що передбачені колективним договором;

- забезпечувати працівників матеріально-технічними засобами, необхідними для виконання виробничих завдань, норм праці та відповідні умови праці;

- запровадити систему матеріального і морального стимулювання для підвищення продуктивності праці, запроваджувати нові форми роботи;

- забезпечувати дотримання працівниками трудової дисципліни та правил внутрішнього трудового розпорядку.

2.5. При прийомі працівника на роботу ознайомити його під розписку з вимогами статті 29 КЗпП України та змістом даного колективного договору.

2.6. Щомісячно перераховувати профспілкові внески з членів профспілки на банківські рахунки районної організації профспілки та обласного комітету профспілки працівників культури.

2.7 Організовувати та проводити атестацію працівників закладів культури у відповідності до наказу Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 № 44 «Про затвердження Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури» та наказу Міністерства культури України від 13.06.2013 р. № 517 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури і туризму України від 16 липня 2007 року № 44».

Атестацію викладачів районної школи мистецтв проводити на підставі Типового положення про атестацію педагогічних працівників, працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 року № 628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури».

2.8. Розглядати подання і пропозиції профкому щодо виробничих, економічних питань, трудових відносин, зайнятості, оплати праці, умов і охорони праці, соціального захисту та інших питань, що є предметом колективного договору і Галузевої угоди, надавати аргументовану відповідь не пізніше як через 10 днів після їх надходження. Надавати можливість представникам профспілки брати участь в їх обговоренні.

2.9. Брати участь у заходах профспілкової організації щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників на запрошення профкому.

2.10. Приймати рішення з питань, що стосуються змін в організації виробництва і праці, трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників виключно за погодженням з профкомом, з дотриманням чинного законодавства, умов Генеральної, Галузевої угод і цього Договору.

2.11. Надавати в тижневий термін на запит профкому інформацію, яка є в його розпорядженні, з питань, що стосуються розвитку установи, результатів господарської та економічної діяльності, трудових відносин, зайнятості, оплати праці, умов і охорони праці, виконання цього Договору і Галузевої угоди, а у разі затримки виплати заробітної плати - про наявність коштів на рахунках установи

Профспілковий комітет зобов'язується:

2.12. Сприяти зміцненню трудової дисципліни, удосконаленню нормування та підвищення продуктивності праці тощо.

2.13. Не вдаватися до проведення масових акцій, страйків, інших заходів, які зашкоджували б стабільній роботі установи за умови дотримання роботодавцем чинного законодавства про працю, норм і умов Генеральної та Галузевої угоди, виконання цього Договору.

Члени профспілки зобов’язуються:

2.14. Забезпечувати правильну експлуатацію, збереження та раціональне використання обладнання, музичних інструментів, технічних засобів, фондів бібліотек, що знаходяться в установах культури і мистецтва.

2.15.Дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку, дисципліни, правил охорони праці і техніки безпеки.

Сторони зобов'язуються:

2.16. Запобігати виникненню колективних та індивідуальних трудових спорів. Домагатися вирішення всіх розбіжностей шляхом переговорів і консультацій, примирних процедур, що проводитимуться протягом двох тижнів з дня звернення чи подання іншої сторони.

У разі виникнення колективних чи індивідуальних трудових спорів вирішувати їх згідно з чинним законодавством.

2.17. Утворити (затвердити новий склад) комісію з трудових спорів згідно зчинним законодавством. Роботодавець зобов'язується забезпечити необхідні умови для її роботи.


Карта
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
КРАСНОСІЛЬСКІ ВІТРЯКИ
Всеукраїнський фестиваль
народної творчості, історії
та побуту

http://krasnosilvit.at.ua
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz