Неділя, 11.04.2021, 11:26
Відділ культури, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
.

Про нас пишуть

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Дуже просимо Вас,
Коли знайдете час
Приїжджайте до нас,
Завітайте до нас.
Радо стрінемо Вас
На Гощанській землі.
В нас пісенна душа,
І душевні пісні.
          Так співається в одній з пісень, якою завжди стрічають гостей в погоринському Гощанському краї. В мальовничому куточку невеличкого селища Гоща – пам’ятці садово-паркової культури ХІХ століття – парку культури і відпочинку ім.Т.Шевченка розташоване приміщення районного об’єднання культури і дозвілля. Це - сучасний, добротний заклад, в якому народжуються і лунають пісні, створюються фільми, ставляться вистави, дзвенить дитячий сміх. Тож давайте ближче познайомимось з цим закладом, працівниками, які творять прекрасне на цій землі. Бо ж правду кажуть, що освіта – то мозок народу, а культура – це його душа.
директор об'єднання Ірина Демчук
 
           Гощанське районне об’єднання культури і дозвілля створене в 1993 році розпорядженням представника Президента України в Гощанському районі від 16 липня 1993 року №183 шляхом реорганізації районного будинку культури, з наданням йому статусу юридичної особи.
А згодом, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі моделей сучасних закладів культури, і представивши на розгляд журі модель районного об’єднання культури і дозвілля - тодішній директор цього закладу, а нині начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Анатолій Івасюк був відзначений премією Міністерства культури і мистецтв України. 
         Переступивши поріг районного закладу культури, одразу потрапляєш в атмосферу тепла і комфорту – охайні, світлі приміщення фойє, затишна глядацька зала, оснащена сучасною звукопідсилювальною апаратурою та світловими приладами.
             В цьому значна заслуга не лише керівника закладу Ірини Демчук, а і попереднього директора, а нині начальника відділу культури і туризму Анатолія Івасюка, який докладає максимум зусиль для того, аби районне об’єднання культури і дозвілля відповідало сучасному дизайну. Отже працівники районного об’єднання культури і дозвілля мають всі умови для повноцінної і плідної роботи.
           2001 та 2002 роки, завдяки тодішньому голові районної державної адміністрації, а нині народному депутату України Ю.Благодиру, стали переломними роками в роботі галузі культури Гощанського району.
         Районною радою було затверджено Програму розвитку установ культури району та зміцнення їх матеріально-технічної бази, проведено реорганізацію бібліотечної галузі району.
          Саме в ці роки значно було оновлено матеріальну базу установ культури, проведено ремонти, придбано спортивний інвентар, технічні засоби, не мало уваги зверталось опаленню установ.
               Значна увага була приділена і головному закладу культури в районі – районному об’єднанню культури і дозвілля.
              У 2002 році в приміщенні районного об’єднання культури і дозвілля проведено капітальний ремонт, побудовано міні-котельню, яка опалюється природним газом, оновлено обладнання сцени, придбано звукопідсилювальну апаратуру, сценічні костюми та ін.
               Варто відзначити, що протягом 2011-2012 рр. значно зміцнилася  матеріально-технічна база районного закладу культури. В усіх кабінетах І і ІІ поверхів замінено вікна на металопластикові, придбано нові офісні меблі, проведено капітальні ремонти в службових в кабінетах та фойє ІІ поверху. Враховуючи те, що значну частку свого життя працівники РОКіД проводять на роботі, то створення сприятливих умов для активної, повноцінної праці – одне з важливих завдань керівництва районного об’єднання культури і дозвілля та відділу культури і туризму.
            Районне об’єднання культури і дозвілля неодноразово ставало переможцем щорічного районного рейтингу популярності «Гордість району» в номінації «Кращий заклад культури».
               За підсумками результатів першого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу районних будинків культури в області заклад у 2010 р. посів ІІ місце.
              На обласному огляді-конкурсі методичних кабінетів районних будинків культури, методичний кабінет районного об’єднання культури і дозвілля був визнаний одним із кращих і виборов ІІІ місце в області (2009 р.)
заступник директора 
Гощанського районного об`єднання культури і дозвілля  
Неля Лахман
 
На сьогодні в районному об’єднанні культури і дозвілля працює п'ять відділів за основними видами діяльності.

Відділ соціокультурних проблем та інформаційно-методичної роботи

 

 завідувачка відділом соціо-культурних проблем та інформаційно-методичної роботи Юлія Лукащук

Основні завдання і функції відділу:

- узагальнення і поширення передового досвіду установ культури, пропаганда нових,більш ефективних форм і методів роботи;

- формування науково-методичного, довідково-інформаційного фонду з проблем розвитку культури регіону;

- видання методичної літератури, буклетів, навчально-рекламної відеопродукції;

- забезпечення працівників клубних установ інструкціями та іншими нормативними документами з питань організації культурного обслуговування населення;

 

- вивчення практики, виявлення тенденції, розроблення цільових комплексних програм з розвитку культури.

Відділ народного мистецтва

 

методист відділу народного мистецтва Олена Вінічук

 

 

 

Основні завдання і функції відділу:
- формування науково-методичного, довідково-інформаційного фонду з проблем розвитку мистецтв та народної творчості;
- створення картотеки народних умільців району, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, поширення їхнього досвіду роботи через проведення районних семінарів, виготовлення рекламної продукції;
- організація та проведення семінарів-навчань для керівників аматорських колективів;
- проведення творчих звітів народних аматорських та зразкових дитячих колективів;
- поширення через засоби масової інформації досвіду роботи кращих аматорських колективів району;
- організація та проведення традиційних районних масових свят:
колядок і щедрівок,стрітення,Трійці, Івана Купала,народного мистецтва «Пісні над Горинню», фольклору, історії та побуту «Красносільські вітряки», «Повстанські ночі».
 

Відділ туризму, краєзнавства та організації дозвілля

Завідувачка відділом Юлія Матвієць

культорганізатор Валентина Гуменюк

 

 

Основні завдання і функції відділу:

- забезпечення реалізації на території району державної політики з питань охорони культурної спадщини та у галузі туризму, розвитку туристичної та курортно-рекреаційної індустрії;

- створення умов для розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сфері туризму, організації її матеріально-технічного забезпечення, організації відпочинку та оздоровлення населення, створення рекреаційних зон з відповідним оснащенням і сервісом, насамперед, для короткотривалого відпочинку;

- забезпечення раціонального використання та збереження туристичних ресурсів;

- надання інформаційних і правових послуг, методичної допомоги з питань туризму суб’єктам підприємницької діяльності;

- створення сприятливих умов для розвитку і функціонування української мови в суспільному житті, збереження і розвиток етнічної, мовної і культурної самобутності національних меншин, які проживають на території району;

- веде облік пам’яток історії та культури, що знаходяться на території району;

- сприяє організації змістовного дозвілля населення району;

- проводить районні семінари, тренінги, показові масові заходи з питань краєзнавства, туризму та організації дозвілля.

Відділ маркетингу та інформаційних технологій

Завідувач відділу маркетингу та інформаційних технологій Микола Дем’янюк

 

надає платні послуги з: 
- комп’ютерного набору та кольорового друку контрольних, курсових та дипломних робіт;
- буклетів, фотоальбомів та ін.;

- ламінування в різних форматах; -брошурування пластиковими пружинами до 500 аркушів.

 

 

 

 

Відділ контролю та кадрово-юридичного забезпечення

завідувачка відділу Юлія Кравчук

 

методист з контролю Ніна Хруль 
 
 
 
Основні завдання і функції відділу :
- забезпечення установ культури і мистецтв кадровим потенціалом;
- організація та проведення навчань, семінарів з підвищення кваліфікації спеціалістів;
- надання кваліфікованої юридичної допомоги працівникам з питань, що стосуються виконання посадових обов’язків;
- забезпечення установ культури і мистецтв району нормативними документами;
- забезпечення виконання доручень та здійснення контролю за виконанням інших розпорядчих документів вищестоящих органів;
- здійснення контрольних функцій за дотриманням законодавства про працю, трудової та виконавської дисципліни працівниками установ культури і мистецтв району, Норм та Правил протипожежної безпеки, охорони праці.
         У 2014 році за ініціативи начальника відділу культури і туризму Анатолія Івасюка створено відділ маркетенгу та інформаційних технологій. 
 

          Кожен відділ має в своєму розпорядженні відповідну комп’ютерну техніку, а також можливість безлімітного доступу до мережі Інтернет. В 2011 році придбано та встановлено veb-камери.

         На сьогодні в об'єднання культури і дозвілля працює 48 працівників. З них творчих працівників - 19 чол., 16 спецалістів мають вищу спеціальну освіту, один навчається заочно у вищому навчальному закладі.З 10 творчих формувань, п'ять носять звання "народний аматорський"  Традиційно для працівників сільських установ культури щомісячно, в другий четвер проводяться наради, семінари, тренінги. Щоразу їм пропонується переглянути показовий масовий захід. З метою перевірки дотримання трудової дисципліни підлеглими працівниками здійснюються рейди по сільських установах культури з обов’язковою відеозйомкою. Відео матеріали рейдів демонструються під час проведення районних нарад. До календарних, релігійних та професійних свят в об'єднанні проводяться тематичні вечори, святкові концерти, вечори вогники, конкурсно-розважальні програми.

       За підсумками першого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу районних будинків культури в області рішенням журі Гощанському районному об’єднанню культури і  дозвілля було присуджено друге місце.

 


Карта
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
КРАСНОСІЛЬСКІ ВІТРЯКИ
Всеукраїнський фестиваль
народної творчості, історії
та побуту

http://krasnosilvit.at.ua
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz