Неділя, 11.04.2021, 12:58
Відділ культури, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
.

Про нас пишуть

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.  Цей Колективний договір укладений на основі чинного законодавства України, зокрема Законів України "Про колективні договори і угоди», «Про соціальний діалог в Україні», Генеральної угоди, Галузевої угоди на 2017-2022 роки між Міністерством культури України та професійною спілкою працівників культури України, є локальним нормативним актом,, який у відповідності з чинним законодавством України регулює в закладах культури виробничі, трудові та соціально-економічні відносини, забезпечує соціально-правовий захист працівників, узгоджукє інтереси працівників та адміністрації відділу культури і туризму.

1.2.  Цей колективний договір укладено на 2019-2024 роки.

1.3.  Сторонами цього колективного договору є: відділ культури і туризму районної державної адміністрації, який представляє інтереси працівників закладів культури клубного типу, працівників централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму, апарату відділу культури і туризму, працівників бібліотечних установ району, працівників районної школи мистецтв та районна організація профспілки працівників культури.

1.4.  Сторони визначають повноваження одна одної, визначені чинним законодавством, Положенням відділу культури і туризму, Статутом профспілки і зобов’язуються дотримуватися принципів соціального партнерства, паритетності представництва, рівноправності сторін, взаємної відповідальності, конструктивності і аргументованості при проведенні переговорів (консультацій) щодо укладення колективного договору, внесення змін і доповнень до нього, вирішенні усіх питань соціально-економічних і трудових відносин. Право підписувати колективний договір адміністрації відділу культури і туризму делеговано загальними зборами трудового колективу клубних працівників району, працівників централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму, централізованої системи публічних і шкільних бібліотек, працівників районної щколи мистецтв.

1.5.  Сторони визнають цей колективний договір нормативним актом, на підставі якого здійснюватиметься регулювання усіх соціально-економічних і трудових відносин в організаціях протягом усього періоду його дії.

1.6.  Норми і положення цього колективного договору діють безпосередньо, і є обов’язковими для дотримання відділом культури і туризму та районною організацією профспілки працівників культури, його положення розповсюджується на всіх, без винятку, працівників культури (районне об’єднання культури і дозвілля, клубні заклади району, централізована система публічно-шкільних бібліотек, районна школа мистецтв), централізована бухгалтерія відділу культури і туризму, апарат відділу культури і туризму, незалежно від того, чи є вони членами профспілки, а також стажу роботи, її характеру, посади. Колективний договір підписується головою районної організації профспілки працівників культури, начальником відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

1.7.  Цей колективний договір схвалений загальними зборами клубних працівників району, працівників районної школи мистецтв, працівників централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму, апарату відділу культури і туризму, працівників бібліотечних установ району, (протокол від 28 лютого 2019 року № 02), та згідно з їх рішенням набуває чинності з ­­­­­­­01 березня 2019 року.

1.8.  Колективний договір набирає чинності з дня його підписання
представниками сторін або з дня, зазначеного у ньому. Після закінчення строку чинності колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором.

Колективний договір зберігає чинність у разі зміни складу, структури, найменування уповноваженого власником органу, від імені якого укладено цей договір.

У разі реорганізації установи колективний договір зберігає чинність протягом строку, на який його укладено, або може бути переглянутий за згодою сторін.

У разі ліквідації установи колективний договір діє протягом усього строку проведення ліквідації.

1.9.  Зміни і доповнення до цього колективного договору вносяться в обов’язковому порядку у зв’язку із змінами чинного законодавства, Генеральної, Галузевої, регіональної угод з питань, що є предметом колективно-договірного регулювання, а також за ініціативи однієї із сторін.

Пропозиції кожної із сторін щодо змін і доповнень надсилаються у письмовій формі, розглядаються спільною робочою комісією сторін в 10-денний термін з дня їх отримання іншою стороною і набирають чинності після схвалення загальними зборами (конференцією) колективу працівників і підписання Сторонами.

В окремих випадках, коли зміни і доповнення до цього Договору обумовлені змінами чинного законодавства або колективних угод вищого рівня і спрямовані на поліпшення становища працівників та не викликають розбіжностей, вони можуть набирати чинності після проведення переговорів у встановленому порядку і підписання Сторонами.

1.10.  Сторони розпочинають переговори щодо укладеня колективного договору на новий строк за 3 місяці до закінчення строку чинності цього договору.

1.11.  Відділ культури і туризму, дирекція централізованої системи публічно-шкільних бібліотек, дирекція районного об’єднання культури і дозвілля, дирекція районної школи мистецтв та районна організація профспілки працівників культури, що уклали цей договір, не можуть протягом усього терміну його дії в односторонньому порядку приймати рішення, що змінюють норми, положення, зобов’язання колективного договору або припиняти їх виконання.

Сторони зобов’язуються при внесенні змін, доповнень в колективний договір не погіршувати умов, що встановлені працівникам культури.

1.12.  Адміністрація відділу культури і туризму та профспілкова організація зобов’язуються здійснювати систематичний контроль за виконанням колективного договору та не рідше двох разів на рік звітувати перед працівниками установ культури. Звітування про виконання колективного договору відбувається, як правило, під час проведення наради по підсумках роботи галузі за звітний рік.

1.13.  Роботодавець протягом 3 днів після підписання цього Договору подає його на реєстрацію до відповідного місцевого органу державної виконавчої влади. Протягом 3 днів після реєстрації забезпечує тиражування цього Договору і доведення його змісту до всіх працівників.

Невід’ємною частиною Договору є додатки до нього.


Карта
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
КРАСНОСІЛЬСКІ ВІТРЯКИ
Всеукраїнський фестиваль
народної творчості, історії
та побуту

http://krasnosilvit.at.ua
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz