Понеділок, 01.03.2021, 14:46
Відділ культури, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
.

Про нас пишуть

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

VIІІ. КОШТИ І МАЙНО ПРОФСПІЛКИ

Стаття 76. Профспілка здійснює свої повноваження як юридична особа та набуває цивільних прав і бере на себе цивільні обов’язки через свої виборні органи, які діють у межах прав, наданих їй законом та цим Статутом. Профспілка, її організації мають у власності кошти та інше майно, необхідне для здійснення статутної діяльності.

Стаття 77. Кошти Профспілки складаються із вступних та щомісячних профспілкових внесків, відрахувань установ на культурно-масову, фізкультурно-спортивну і оздоровчу роботу в розмірах, передбачених галузевими, регіональними угодами та колективними договорами, безповоротної фінансової допомоги, добровільних пожертвувань, благодійних внесків організацій, приватних осіб, коштів від господарської діяльності створених Профспілкою підприємств та організацій, пасивних доходів, а також інших джерел, передбачених законодавством.

Стаття 78. Розмір щомісячного профспілкового внеску становить 1 відсоток від місячної заробітної плати. Членські профспілкові внески не сплачуються з сум оплати листка непрацездатності, матеріальної допомоги.

Стаття 79. Майно Профспілки є її власністю. Воно не підлягає розподілу між членами Профспілки і використовується для виконання статутних завдань Профспілки в інтересах її членів. Отримані доходи (прибутки) або їх частина не підлягають розподілу серед засновників (учасників), членів організації, працівників (окрім їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління й інших пов’язаних із ними осіб.

Стаття 80. Для виконання статутних завдань, проведення загальнопрофспілкових заходів, створення і підтримки загальнопрофспілкових фондів, навчання профспілкових кадрів, ведення діяльності, пов’язаної з членством у всеукраїнських профспілкових організаціях і об’єднаннях, утримання апаратів виборних органів Профспілки первинні організації Профспілки перераховують до організацій, вищих за рівнем, не менше 35 відсотків від загальної суми (валового збору) зібраних внесків.

Профспілка має самостійний баланс, поточні та інші банківські рахунки.

Контроль за повним і своєчасним надходженням і витрачанням профспілкових внесків здійснює ревізійна комісія Профспілки.

Стаття 81. Профспілка та її організації володіють, користуються, розпоряджаються належним їм майном на підставі рішень їх виборних органів.

82. Кошти Профспілки витрачаються згідно з чинним законодавством відповідно до затвердженого кошторису на проведення організаційних заходів, зборів, конференцій, семінарів профспілкового активу; передплату й придбання періодичних видань і літератури, господарське забезпечення; проведення масових заходів на захист прав та інтересів членів Профспілки, оздоровлення членів Профспілки, їх дітей, відзначення членів Профспілки та надання їм грошової (благодійної) допомоги, преміювання членів Профспілки, відшкодування витрат, пов’язаних з похованням, отриманням юридичних послуг за рахунок членських внесків, проведення урочистих заходів, культурно-масової та фізкультурної роботи, формування фондів та виконання інших статутних завдань.

Стаття 83. Профспілка та її виборні органи не несуть відповідальність за зобов’язаннями членів Профспілки, а члени Профспілки не несуть відповідальності за зобов’язаннями Профспілки та її виборних органів.


Карта
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
КРАСНОСІЛЬСКІ ВІТРЯКИ
Всеукраїнський фестиваль
народної творчості, історії
та побуту

http://krasnosilvit.at.ua
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz